АМКУ дозволив SAS Investcompagnie придбати Савранський завод продовольчих товарів

Антимонопольний комітет України дозволив купівлю французькою інвесткомпанією SAS Investcompagnie «Савранського заводу продовольчих товарів»

Про це йдеться в рішенні Антимонопольного комітету України за 27.01.2022 на сайті АМКУ.

У повідомленні зазначається про те, що АМКУ дозволив компанії «SAS INVESTCOMPAGNIE» (Франція) на придбання часток у статутному капіталі «Савранський завод продовольчих товарів» (смт Саврань, Савранський р-н, Одеська обл., Україна), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Читати по темі: Агрейн не має відношення до новоствореної сервісної компанії AGRAIN

Видання «Бізнес Цензор» пише, що за даними Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізосіб-підприємців, Анна Шевцова через SAS Investcompagnie є власницею низки агропідприємств в Україні, серед яких активи, що раніше входили до аграрного холдингу «Агрейн»: «Агрікор Холдинг» та «Елеватор Агро» (обидва – Чернігівська область), «Агропрайм Холдинг» (Одеська область) та «Агровіт» (Черкаська область) та «Агостем» (Житомирської область). Загалом Шевцової належить 14 компаній сільськогосподарського спрямування.

Зазначається, що «Савранський завод продовольчих товарів» займається вирощуванням та зберіганням зернових, олійних та технічних культур. Його земельний банк — 7,64 тис. га в Одеській області.

Додається, що в березні 2020 року АМКУ дозволив SAS Investcompagnie купівлю «Агрікор Холдингу», «Агропрайм Холдингу» та «Агровіта». У серпні того ж року французька компанія отримала від АМКУ дозволи на придбання «Агостеми» та «Елеватор Агро».

Нагадаємо, французька SAS INVESTCOMPAGNIE купує Агрікор Холдинг НС. Антимонопольний комітет України дозволив французькій компанії SAS INVESTCOMPAGNIE придбати частку у статутному капіталі підприємства «Агрікор Холдинг НС», яке входить до складу агрогрупи «Агрейн».

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus