НІБУЛОН підсумував стан озимих та готовність до посівної

Нині озимі компанії «НІБУЛОН» знаходяться в доброму стані. Тим часом в компанії починають підготовку до посівної кампанії навесні.

Про це повідомляє пресслужба «НІБУЛОН».

Зазначається, що цьогоріч культури озимого клину в компанії «НІБУЛОН» займають площу у понад 34,2 тис. га, це дещо більше у порівнянні з минулим роком (31,3 тис. га). У розрізі культур найбільша площа відведена пшениці — 27,6 тис. га, ріпаку — 4,7 тис. га та озимому ячменю — 1,9 тис. га.

«Як відомо, 20 підрозділів компанії «НІБУЛОН» обробляють землі у 10 областях України: не лише на півночі, де погодні умови зазвичай сприяють формуванню високої врожайності, а й у південних та східних регіонах з переважно посушливими погодними умовами. Тому значна увага приділена диференціації розміщення посівів», — йдеться в повідомленні.

Додається що, зазвичай ризик вимерзання через надходження холодних повітряних мас зі сходу більший в східній частині країни, тому посівів озимого ріпаку там немає. Через відсутність суттєвих обсягів вирощування кукурудзи частка зернових в структурі озимих вища в південній частині країни.

У компанії повідомляють, через здорожчання ЗЗР та добрив в осінню кампанію закупили усі матеріально-технічні цінності для використання їх в оптимальні строки посіву озимих.

«Під озимі компанія застосувала складні добрива сербського виробництва. Серед сортів озимих зернових культур в посівах традиційно переважають сорти вітчизняної селекції Одеського селекційно-генетичного інституту, Інституту зрошувального землеробства НААН України, ПССДП «Бор», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що стратегія подальшої роботи з закупівлі добрив, засобів захисту і регуляторів росту рослин як для озимої групи культур, так і для ярої, ґрунтуватиметься на порційному та оперативному забезпеченні виробничих філій. Фахівці виробничого відділу також продовжують закупівлю насіння.

За повідомленням компанії, проводиться підготовка до комплексу весняно-польових робіт, початок яких незабаром. Для цього вже оновлено парк сільгосптехніки, тож до нового сезону ми уклали договори на придбання нових одиниць тракторів, комбайнів, дискові борони та іншої техніки.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» став найбільшим отримувачем відшкодування ПДВ у січні. Найбільшим одержувачем відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) за січень 2021 р. стала компанія «НІБУЛОН», сума відшкодування склала 1 212,4 млн грн

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus