Risoil відвантажив понад 18 тис. т ріпаку до країн Південної Азії

Протягом шести місяців (липень-грудень) Risoil відвантажив більш ніж 18 тис. т культури у контейнерах. Основними напрямками стали такі країни, як Непал і Бангладеш.

Про це повідомляє пресслужба компанії на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що Непал і Бангладеш переробляють ріпак для подальшого застосування у кулінарії.

«Частка контейнерних постачань до них становить близько 30% від загального експорту в 63 тис. т», — каже трейдер компанії «Рисоіл Україна» Костянтин Ткач.

Повідомляється, що відвантаження за напрямком Непалу може здійснюватися лише контейнерами. Це пов’язано з його віддаленістю від морських портів і складною логістикою.

«Завдяки надійним партнерським відносинам Risoil планує збільшити експорт за цими напрямками до 25 тис. т вже до кінця маркетингового року», — повідомив директор компанії Дмитро Мінов.

За його словами, частка експорту може сягнути 35%, що стане рекордом у даному сегменті.

Нагадаємо, Європа більш як на третину збільшила імпорт української високоолеїнової соняшникової олії. За вересень-грудень 2021/22 МР Україна експортувала 138 тис. т високоолеїнової соняшникової олії, що на 12% поступається показнику за аналогічний період минулого року.

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus