Вітчизняний завод елеваторного обладнання розробляє нові лінійки силосів

Оновлена команда KMZ Industries та Variant Agro Build після злиття працює над тим, щоб представити ринку нові розробки, які включатимуть найкраще з розробок обох компаній.

Про це йдеться в матеріалі «KMZ Industries & Variant Agro Build: об'єднання завершене, плани посунути імпортерів залишились» на Latifundist.com.

Повідомляється, що у компанії планують відштовхуватися від принципу «розумної необхідності». Наприклад, зараз машинобудівник виробляє зерносховища діаметром від 3 до 32 м (без урахування силосів для комбікормів менших за 3 м). Є силоси діаметром 14,7 м (належать до дюймової лінійки) і 15 м (із метричної лінійки). Така різниця для замовника може бути принциповою, тому виробник скоріше оптимізує асортимент конструкцій з однаковими діаметрами, щоб, з одного боку, не було конкуренції всередині портфелю, а з іншого — мати змогу закривати всі потреби ринку.

«У кожній із трьох лінійок силосів є свої плюси та мінуси. Зараз ми працюємо над об'єднаною лінійкою, намагаємося знайти рішення, що буде оптимальним за співвідношенням ціна/якість. Плануємо застосувати все найкраще в лінійці обладнання, яку представимо в недалекому майбутньому», — повідомив керівник технічної групи напрямку силосів KMZ Industries Андрій Нестеренко.

Зазначається, що для користувачів відмінність у лінійках обладнання непринципова. Все «залізо» виконує свої функції, розраховане для експлуатації в погодних умовах, що бувають не тільки на території України.

«Відмінності більше впливають на процес виробництва силосів, на їхню собівартість. Тож при оптимізації асортименту в KMZ Industries будуть зважати і на це», — додають в компанії.

Додається, що при монтажі обладнання відмінності також несуттєві. Принаймні спеціалістам, які працювали із силосами KMZ Industries, не знадобилося якоїсь особливої підготовки, щоб встановлювати обладнання Variant Agro Build.

Нагадаємо, при правильному управлінні можна об'єднати навіть працівників, які в минулому були конкурентами на ринку. Адаптація співробітників проходила легко ще й тому, що в компанії є мотиваційна система, що фокусує людей на результатах діяльності

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus