Компанії ABCD оприлюднили свою позицію по співпраці з Росією

Корпорації Cargill та Archer Daniels Midland (ADM) скорочують бізнес-діяльність в Росії, але продовжуватимуть працювати з «життєво важливими» продуктами харчування.

Про це пише Reuters.

«Їжа — це основне право людини, і її ніколи не слід використовувати як зброю», — йдеться в заяві Cargill.

Як пише Reuters, цього тижня Cargill видалила зі свого веб-сайту подробиці про свій бізнес у Росії та Україні. Раніше на сайті повідомлялося, що в компанії Cargill в Росії працює близько 2500 людей, а інвестиції в агропереробку становлять понад $1,1 млрд.

Речник Cargill сказав, що інформація була видалена, оскільки сума інвестицій була невірною. Компанія відмовилася надати оновлені дані щодо російських інвестицій.

ADM в свою чергу заявила, що її присутність в Росії дуже обмежена, і вона «зменшить операції в Росії, не пов'язані з виробництвом і транспортуванням основних харчових продуктів і інгредієнтів». ADM має підрозділ свого бізнесу ароматизаторів у Росії та 50% акцій Aston Foods and Food Ingredients, бізнесу з підсолоджувачів та крохмалю.

Bunge заявила в четвер, що призупинила будь-який новий експортний бізнес з Росії, але завод компанії по подрібненню олійних культур все ще працює в РФ і обслуговує внутрішній ринок. Згідно з даними SEC (Комісії по цінним паперам), Bunge має загальні активи в РФ в $121 млн.

Компанія Louis Dreyfus Company (LDC), четверта в квартеті так званих компаній ABCD, які домінують у світовій торгівлі зерном, заявила, що призупинила діяльність в Росії ще 4 березня.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus