Працівникам ГК Прометей виплатили зарплату та бонуси попри війну в Україні

Компанія «Прометей» повідомила про своєчасну виплату заробітної плати та нарахованих бонусів, у зв'язку із загостренням військової ситуації в Україні.

Про це повідомляє пресслужба ГК «Прометей».

«Війна продовжується, але ми посилено працюємо над пом'якшенням її наслідків і намагаємось, наскільки це можливо, стабілізувати ситуацію всередині колективу фінансовою підтримкою від компанії», — наголосили у пресслужбі.

У компанії додають, що умовах активної військової агресії питання людських ресурсів стало ще гострішим, а фінансова підтримка працівників — одним із ключових питань до роботодавця. Відтак для швидкого відновлення бізнес-процесів, а також ефективності роботи команди після військових дій у компанії вживаються усі можливі заходи для своєчасної виплати заробітної плати та бонусних нарахувань.

Зазначається, що компанія «Прометей» також виступила з ініціативою щодо фінансування евакуації співробітників із «гарячих точок» до більш безпечних регіонів України.

«Ми надаємо нашим співробітникам все необхідне для продовження життя на території України. Рішення залишати рідну країну — це коротке рішення, потрібно берегти свою Батьківщину, свою історію. Для того щоб у майбутньому ця Батьківщина була у наших дітей, щоб вони пишалися своєю країною, своєю історією, своєю сім'єю, яка зберегла цю країну», — акцентує власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Нагадаємо, ГК «‎Прометей»‎ продовжила фінансування корпоративної програми підтримки армії України та направила черговий транш у розмірі 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та ТрО.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus