ГК Прометей виділила додаткові 500 тис. грн на підтримку української армії

ГК «‎Прометей»‎ продовжила фінансування корпоративної програми підтримки армії України та направила черговий транш у розмірі 500 тис. грн на закупівлю гуманітарної допомоги регіональним підрозділам ЗСУ та ТрО. 

Про це Latifundist.com повідомила пресслужба компанії.

У повідомленні зазначається, що на рівні із забезпеченням продовольчої безпеки даний напрямок діяльності для групи зараз є стратегічним. Усі виділені в межах програми кошти направляються виключно на потреби фронту і локального захисту.

 «Окрім продовольчої номенклатури, за інформацією, наданою нам представниками Миколаївської ОВА, для нашої армії необхідними товарами є рації, бронежилети, медикаменти, термобілизна, взуття та інше. Саме з цим переліком зараз ведеться робота», — уточнили в компанії.

У компанії наголосили, що в умовах війни основним фактором ризику великої частки бізнес-процесів є логістична складова. Першочерговим завданням координаційного штабу «‎Прометея»‎ нині є навіть не зниження ризиків, а усунення їх в етапі планування доставки. Від цього залежить не скільки цілісність вантажу, скільки життя та здоров'я команди перевізників.

ГК «Прометей» також повідомила про виділення на адресу армії України чергового траншу.

«‎Наша компанія виділила українським військовим черговий транш в розмірі 0,5 млн грн це продовження виконання нашої програми підтримки Збройних Сил України», — йдеться в повідомлені компанії. ‎ 

Крім того, усі підприємства ГК «‎Прометей»‎ та координаційний штаб об'єднав зусилля задля допомоги українській армії. В компанії вірять і не сумніваються у перемозі наших бійців у війні з країною-агресором, країною-злочинцем.

«‎Сильна країна, сильний Президент, сильний губернатор, сильний Прометей! Разом до перемоги!», — заявив власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян

Нагадаємо, що раніше ГК Прометей виділила майже 2 млн грн на закупівлю гуманітарної допомоги для армії.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus