KSG Agro залучив додаткові 60 млн грн кредиту на посівну

Агрохолдинг KSG Agro залучив кредитну лінію «ТАСКОМБАНКУ» на суму в 60 млн грн (або $2 млн).

Про це повідомила пресслужба KSG Agro.

Зазначається, що KSG Agro залучив кредитну лінію свого партнера обсягом 60 млн грн. Як і залучені раніше, у березні цього ж року, у банку 40 млн грн кредитних коштів (або $1,33 млн), вони будуть спрямовані на фінансування заходів, пов’язаних із посівною кампанією. Додаткове фінансування було надано на пільгових умовах. Процентна ставка не розголошується.

Читайте також: На яких умовах банки надають кредити на посівну і чи можуть на них розраховувати аграрії із зони бойових дій

Додається, що господарства, які входять до агрохолдингу KSG Agro, повністю готові до проведення посівної кампанії соняшника та кукурудзи. Вони на 100% забезпечені всіма необхідними ресурсами, включаючи дизельне паливо, сільгосптехніку, СЗР та ін.

Повідомляється, що нині до озимих культур, посаджених восени 2021 року, внесено всі необхідні добрива, а також ЗЗР. Рослини перебувають у дуже хорошому стані.

«KSG Agro з оптимізмом дивиться в майбутнє: бойові дії відсунуті далеко від адміністративних кордонів Дніпропетровського регіону, а ЗСУ успішно відбивають агресію», — йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, фінансовий директор Agromino Світлана Омельченко зазначила, що аграрії потребують підтримки та грошей від банку на посівну.

Виконано за допомогоюDisqus