Протекціонізм по-російськи: аграріїв Херсонщини змушують віддати до 70% продукції

Рашисти продовжують «‎націоналізовувати» майно та врожаї. Цього разу вони вимагають від ‎аграріїв з Херсонщини віддавати більшу частину врожаю закупникам з Криму та росії.

Про це розповів голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, пише «‎Суспільне». ‎ 

За його словами, аграріїв подекуди змушують здавати свою продукцію за 10% від роздрібної ціни.

«У Каховському районі військові рф вимагають від підприємців віддавати до 70% продукцію, яка вирощена або зберігається, заготівельникам з Криму або росії. Така ціна не компенсує навіть те, що вкладено в цю продукцію‎», — констатує голова облради.

Читайте також: «‎Як росіяни крали кукурудзу з палаючого елеватору в Маріуполі і звинуватили «націоналістів», що ті знищили зерно. Свідчення маріупольців»‎ 

На думку голови Херсонської ОДА, ситуація склалася через те, що Херсон повністю  закритий для виїзду і в‘їзду. Тому зараз реалізація продуктів, ранніх овочів і фруктів неможлива.

«‎На превеликий жаль, ні зеленого, ні будь-будь-якого кольору коридори, які ми намагалися створити між окупованою Херсонщиною та Україною, не працює»‎, — акцентує Олександр Самойленко.

Читайте також: «‎Як аграрії стають колаборантами. Розібрали кейс ДП Асканійське»‎ 

Він додає, що на російських телеканалах показують, як вивезені з Херсонщини овочі продають задешево в Криму, називаючи це «соціальними цінами‎»‎. 

Нагадаємо, раніше рашисти «‎націоналізували»‎ дослідне господарство Мелітопольське

 

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus