Українська зернова баржа з насінням соняшнику прибула до порту Варна

Зернова баржа з українського дунайського порту Рені, 20 липня прибула до болгарського порту Варна. 

Про це повідомляє Maritime.bg.

Відмічається, що баржа була завантажена насінням соняшнику та прямувала у  супроводі буксира-штовхача Felix. Вантаж призначений для болгарського олієпереробного заводу, який збираються обробити в приватному портовому терміналі у Варні.

Водночас міністерстві сільського господарства Болгарії повідомили про обережний підхід щодо приймання сільськогосподарської продукції з України.

«В міністерстві наголошують, що в країну імпортується дуже велика кількість соняшнику, в основному з України, яка не іде транзитом до країн ЄС, а продається на болгарському ринку за цінами, нижчими за собівартість болгарського зерна та виробництва олії», — йдеться в повідомленні.

Додається, існує думка, що ухвалення Постанови про тимчасову лібералізацію торгівлі може спричинити негативні наслідки для національного виробництва в Болгарії.

Нагадаємо, що названі умови для страхування суден, які заходитимуть в українські порти за зерном.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus