Аграрні призначення 2021: Листопад

Аграрні призначення 2021: Листопад
Аграрні призначення 2021: Листопад
Джерело фото: pixabay.com

Продовжується челендж «жодного місяця без кадрових змін в уряді». У листопаді пішов у відставку міністр економіки Олексій Любченко. Новим міністром стала Юлія Свириденко. Кадрові ротації відбулися у Держекоінспекції, «Одеському припортовому заводі», державному підприємстві «Стивідорна компанія «Ольвія» та Державному агентстві резерву України. Що стосується агрокомпаній, то функціональні зміни сталися у складі менеджменту компаній МХП, «Кернел», «Ерідон», ALFA Smart Agro та банку Credit Agricole Bank. Нові працівники з’явилися у BEDNAR, «Агробудівельному альянсі «Астра».

Сергій Грязнов

Звідки: «РДО Україна»

Куди: «Ерідон»

Посада: Генеральний директор

Новим генеральним директором «Ерідон» з 11 листопада призначений Сергій ГрязновРаніше він обіймав посаду виконавчого директора в компанії «РДО Україна».

«На новій посаді Сергій Грязнов ставить перед собою мету досягти найкращих результатів, запровадивши інновації на базі сучасних технологій для комплексного забезпечення та високого сервісу для агровиробників України», — прокоментували призначення в «Ерідон».

Юрій Мельник

Звідки: МХП

Куди: МХП

Посада: Перший заступник головного виконавчого директора

16 листопада зі складу ради директорів агрохолдингу MHP SE вийшов Юрій Мельник. Він працював на посадах виконавчого директора MHP SE та головного операційного директора MHP SE. Водночас Юрій Мельник продовжить роботу в компанії як перший заступник виконавчого директора агрохолдингу.

 «Від імені Ради Директорів я хотів би висловити свою вдячність і подяку Юрію Мельнику за величезний внесок, який він зробив для успіху і розвитку МХП за останні 11 років. Ми раді, що він продовжить працювати в компанії на посаді першого заступника головного виконавчого директора», — прокоментував призначення виконавчий голова Ради Директорів Джон Річ.

Сергій Доброгорський

Звідки: МХП

Куди: МХП

Посада: Директор агрокомерційного департаменту

На посаду директора агрокомерційного департаменту МХП призначений Сергій Доброгорський. В агрохолдингу працює з 2011 р. З 2019 р. він очолював агродепартамент МХП. Відповідав за виробництво комбікорму, експортний продаж, логістику зерна та продуктів переробки, закупівлю сировини.

Читати по темі: Делать то, что вдохновляет и больше, чем ожидают. Профессиональный путь Сергея Доброгорского

Олександр Головін

Звідки: «Кернел-Трейд»

Куди: «Кернел-Трейд»

Посада: Директор із закупівель і комерційної діяльності

З листопада Олександр Головін займає тільки посаду директора із закупівель і комерційної діяльності «Кернел-Трейд». Раніше обіймав дві посади — генерального директора «Кернел-Трейд» і директора із закупівель зернових та олійних культур.

У повідомленні компанії зазначається, що до його зони відповідальності входить координація закупівель зернових культур для експорту, забезпечення заводів насінням соняшника для виробництва олії, просування послуг зі зберігання зернових серед партнерів «Кернел», а також формування і підтримка довгострокових комерційних відносин із сільгоспвиробниками.

Микола Мірошниченко

Звідки: «Кернел-Трейд»

Куди: «Кернел-Трейд»

Посада: Генеральний директор

На посаду генерального директора одного з юридичних осіб холдингу «Кернел» «Кернел-Трейд» — у листопаді призначений Микола Мірошниченко. Водночас він не залишає посаду директора з логістики, яку обіймає з 2017 р.

В агрохолдингу «Кернел» Микола Мірошниченко працює з 2013 р.

Тетяна Задорожна

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Керівник відділу продажів

З 1 листопада набули чинності зміни у структурі управління продажами ALFA Smart Agro. Керівником відділу продажів призначено Тетяну Задорожну, яка раніше очолювала відділ роботи з ключовими клієнтами.

Тетяна Задорожна приєдналася до команди ALFA Smart Agro у 2007 р. Серед досягнень —  створення та організація роботи двох відділів компанії: відділу роботи з клієнтами та відділу роботи з ключовими клієнтами.

«Робота відділу продажу ALFA Smart Agro заснована на принципах взаємовигідного співробітництва з дистриб'юторами на користь агровиробників. Розвитку кожного напряму продажу ми приділятимемо максимальну увагу», — наголосила Тетяна.

Аліна Дроздова

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Керівник відділу роботи з ключовими клієнтами

Аліна Дроздова призначена керівником відділу роботи з ключовими клієнтами ALFA Smart Agro. Досвід роботи в ALFA Smart Agro на позиції KAM — понад 5 років.

«Зі 100 найбільших агрохолдингів України близько 90 є клієнтами ALFA Smart Agro. Великі обсяги посівних площ потребують особливого рівня експертизи нашого відділу. Наше завдання — зміцнити співпрацю з існуючими клієнтами та показати переваги розробок ALFA Smart Agro агровиробникам, з якими плануємо розпочати роботу», — прокоментувала Аліна Дроздова.

Сергій Куликов

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Керівник напряму роботи з національними дистриб'юторами

Раніше Сергій Куликов був директором Центрального бізнес-регіону ALFA Smart Agro. З 1 листопада він відповідає за роботу з національними дистриб'юторами. Це новий напрямок у структурі управління продажами ALFA Smart Agro.

«Обсяги застосування препаратів ALFA Smart Agro в Україні зростають. Тому співпраця з партнерами, які мають масштабні дистрибуційні мережі, потребує більшої уваги», — наголосив Сергій Куликов.

Денис Петриченко

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Директор Центрального бізнес-регіону

Для Дениса Петриченка нова посада означає зміну географії роботи. Упродовж останніх п'яти років Денис очолював Південний бізнес-регіон ALFA Smart Agro. Його новий Центральний бізнес-регіон охоплює Київську, Черкаську, Вінницьку та Житомирську області. Обов'язки директора бізнес-регіону: управління командою регіональних представників, робота з регіональними дистриб'юторами, планування продажів у регіоні.

Дмитро Дьяченко

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Директор Південного бізнес-регіону 

З 1 листопада Дмитро Дьяченко очолює Південний бізнес-регіон ALFA Smart Agro, до якого входять Одеська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська області. Дмитро керує командою регіональних представників, відповідає за співпрацю з компаніями-дистриб'юторами та планування продажів у південних областях України. З 2016 р. він був регіональним представником ALFA Smart Agro на Одещині.

Віктор Бойко

Звідки: ALFA Smart Agro

Куди: ALFA Smart Agro

Посада: Продакт-менеджер (напрямок ЗЗР)

Кадрові зміни відбулися у відділі продуктового маркетингу ALFA Smart Agro. На посаду продакт-менеджера призначено Віктора Бойко, який відповідатиме за розвиток гербіцидної групи препаратів.

Віктор Бойко працює у ALFA Smart Agro з 2015 р. У 2018-2021 рр. обіймав посаду керівника відділу технічної підтримки.

Александр Чеснакофф

Звідки: Credit Agricole Bank

Куди: Credit Agricole Bank

Посада: Директор з корпоративного бізнесу та агрі-агро 

22 листопада на посаду директора з корпоративного бізнесу та агрі-агро Credit Agricole Bank призначений Александр Чеснакофф. У Credit Agricole Group він працює вже 15 років. Починав з позиції менеджера (RM) у корпоративному бізнесі в Росії. Потім працював у Бордо і Парижі. П’ять років тому йому запропонували переїхати до України і тут очолити напрям корпоративного бізнесу.

«Восени 2021 р. Credit Agricole представив свою нову стратегію розвитку до 2025 р. — AIR (Ambitious, Innovative, Responsible). Що стосується амбіцій, то традиційними фокусами для нас є агросектор, міжнародний бізнес і автокредитування. По кожному із цих напрямів ми і зараз в трійці лідерів, а по автокредитуванню — перші. Наша амбітна мета — стати лідерами у всіх цих напрямках. Що стосується інновацій, то це запуск нових продуктів і діджиталізація. Наприклад, у 2020 р. ми запустили лізинг, який користується великим попитом у наших клієнтів, а також новий мобільний додаток для фізичних осіб СА+, в якому вже понад 150 тисяч користувачів.

Відповідальність — це, зокрема, і про відповідальність наших співробітників перед клієнтами. Ми плануємо надати нашим працівникам більше повноважень. Віримо, що таким чином банк стане більш гнучким і оперативним у схваленні рішень. Така зміна позитивно вплине і на відносини з клієнтами: їхні питання будуть вирішуватися ще швидше. Також банк сповідує принципи сталого розвитку та планує бути в ТОП-10 соціально відповідальних компаній України», — прокоментував Александр Чеснакофф.

Максим Чикунов

Звідки: «АМАКО Україна»

Куди: BEDNAR 

Посада: Керівник напрямку маркетингу

Компанія BEDNAR збільшує кількість своїх представників в Україні. У листопаді стало відомого, що на посаду керівника напрямку маркетингу BEDNAR призначений Максим Чикунов. Раніше він працював у компанії «АМАКО Україна».

«Компанія BEDNAR є сімейним бізнесом, що несе в собі певні цінності, які я розділяю. Крім всього іншого, це відображається і в підході до бізнесу. Це гнучка, інноваційна та прогресивна компанія. Однією з її переваг є те, що продукти розробляються для конкретного ринку з урахуванням всіх вимог українських реалій, кліматичних зон та типів ґрунтів. У кожному сегменті ми можемо підібрати оптимальне рішення для українського аграрія, зважаючи на розмір господарства, технологію вирощування, потужність тягової сили та інших факторів. Крім цього, техніка BEDNAR має конкретні технологічні переваги в кожному сегменті, що вигідно відрізняють її від інших конкурентів», прокоментував Максим Чикунов своє призначення.

Юрій Тягун

Звідки: «РДО Україна»

Куди: «Агробудівельний альянс «Астра»

Посада: Менеджер по роботі зі стратегічними клієнтами

Юрій Тягун призначений на посаду менеджера по роботі зі стратегічними клієнтами компанії «Агробудівельний альянс «Астра». До свого призначення 6,5 років працював провідним менеджером з продажів у Вінницькій області компанії «РДО Україна».

«Задачі, які я маю виконувати на новій посаді — це робота і розвиток взаємовідносин з агрохолдингами, продаж с/г техніки, підтримка безперервного сервісу з ключовими клієнтами. Я бачу великі перспективи для розвитку, як у напрямку комунікацій з клієнтами компанії, так і в роботі всередині компанії. Моє керівництво очікує від мене якісного зросту та збільшення діапазону звʼязків на ринку, залучення нових потенційних партнерів для розвитку бізнесу, а також покращення репутації і іміджу компанії «АБА «Астра», — відмітив Юрій Тягун у коментарі Latifundist.com.

Іван Зубрицький

Куди: «Стивідорна компанія «Ольвія»

Посада: Тимчасово виконуючий обов’язки директора

24 листопада на посаду тимчасово виконуючого обов’язки директора державного порту «Стивідорна компанія «Ольвія» Кабмін погодив Івана Зубрицького.

Раніше він обіймав посаду голови Снігурівської РДА Миколаївської області. 

Віталій Деркаченко

Звідки: «Одеський припортовий завод»

Куди: «Одеський припортовий завод»

Посада: Тимчасово виконуючий обов’язки голови правління — директора

У листопаді наглядова рада «Одеського припортового заводу» (ОПЗ) призначила Віталія Деркаченка на посаду тимчасово виконуючого обов'язки голови правління — директора ОПЗ.

У повідомленні підприємства зазначається, що Віталій Деркаченко має багатий управлінський досвід, зокрема на підприємствах «Чорноморнафтогаз», «Укргазвидобування». З квітня 2021 р. до теперішнього часу перебував на посаді комерційного директора, члена правління «Одеського припортового заводу».

Серед основних завдань, які він ставить перед собою на новій посаді: реструктуризація боргів заводу, проведення ремонту виробничого обладнання під час зупинки виробництва карбаміду і аміаку, проведення заходів щодо підвищення вартості послуг, підвищення ефективності управління непрофільними активами та підготовки до прозорої та конкурентної приватизації підприємства.

Лідія Казаська

Куди: Державне агентство резерву України

Посада: Тимчасово виконуюча обов’язки голови

29 листопада на посаду тимчасово виконуючої обов’язки голови Державного агентства резерву України Кабмін погодив Лідію Казаську.

«Покласти тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови Державного агентства резерву України, виконання обов’язків Голови Державного агентства резерву України на начальника управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку — головного бухгалтера зазначеного Агентства Казаську Лідію», — йдеться у тексті розпорядження Кабміну.

Агровтрати

Лариса Бондарєва

Звідки: Credit Agricole Bank

Посада: Заступниця голови правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро

3 листопада Лариса Бондарєва, заступниця голови правління, відповідальна за корпоративний бізнес, МСБ та агрі-агро, завершила кар’єру в Credit Agricole Bank. Банку вона присвятила 15 років, розпочавши свій кар'єрний шлях з посади начальника управління по роботі з ключовими клієнтами. З 2018 року обіймала посаду заступниці голови правління, а з грудня 2010 р. входила до складу правління банку, відповідаючи за блок корпоративного бізнесу, МСБ та агрі-агро.

«Лариса Бондарєва справжній лідер та досвідчений професіонал. Вона очолила напрями корпоративного бізнесу та агрі-агро та вивела їх на новий рівень. Завдяки її менеджменту Credit Agricole отримав численні нагороди і визнання як найкращий банк для агробізнесу, став лідером в сегменті корпоративного бізнесу. Від імені всієї команди та правління я щиро дякую Ларисі Бондарєвій за її внесок у розвиток Credit Agricole і бажаю нового яскравого етапу в кар’єрі», прокоментував голова правління Credit Agricole Bank Карлос де Корду.

Андрій Мальований

Звідки: Державна екологічна інспекція

Посада: Керівник

3 листопада Кабмін звільнив Андрія Мальованого з посади керівника Державної екологічної інспекції. Цю посаду він займав з травня 2020 р. На держслужбі Андрій Мальований працює з 2011 р. Зокрема, обіймав посади в головному управлінні Держземагентства у Києві та Київській області, а також в апараті та департаменті благоустрою виконавчого органу Київської міськради.

Руслан Олейник

Звідки: «Стивідорна компанія «Ольвія»

Посада: Директор

12 листопада директор державного порту «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник написав заяву про звільнення за власним бажанням із достроковим припиненням договору.

«8 років. Дякую всім, хто повірив і довірив. За плечима колосальний досвід, безліч нових знайомств, а головне —  найкращий проєкт концесії», — написав Руслан Олейник у Facebook.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus