Аграрні призначення 2022: Квітень-травень

Аграрні призначення 2022: Квітень-травень
Аграрні призначення 2022: Квітень-травень

Квітень запам’ятався гучним звільненням відразу трьох управлінців «Одеського припортового заводу», які  без погодження з наглядовою радою виплатили собі премії в розмірі 7 млн грн. З відкритих джерел стало відомо, що мова йде про Віталія Деркаченка, Максима Зубарєва та Олександра Сумцова. Наразі обов’язки голови «Одеського припортового заводу» виконує Олег Левченко.

У травні відбулися зміни у складі «Укрзалізниці». З обійманих посад звільнили членів правління Павла Цубера та Григорія Бойка. Водночас членами правління стали Володимир Крот, Роман Черніцький та Вячеслав Єрьомін. За весь час існування правління, як органу управління «Укрзалізниці» (з 2016 р.), вперше до його складу увійшли три українські залізничники.

Також, упродовж квітня-травня стало відомо про звільнення відразу трьох топменеджерів Olkom Group та кадрові зміни в «Кернел» і «Укрексімбанку». Обрано голову Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики та трьох заступників міністра АПК України. Про все детальніше — далі.

Андрій Міскі-Оглу

Куди: Kernel Holding S.A.

Посада: Незалежний виконавчий директор

Новим незалежним виконавчим директором компанії Kernel Holding S.A. («Кернел») обрано  Андрія Міскі-Оглу у квітні. Він має 20-річний досвід роботи у сфері державного бухгалтерського обліку та розпочав свою кар'єру як аудитор в Ernst&Young. З 2015 р. брав участь в аудиті компанії EY Global і займався питаннями цифрового аудиту, монетизацією технологій та забезпеченням достовірності даних.

Також Андрій Міскі-Оглу дипломований бухгалтер у США, а з 2011 р. є членом Американського інституту дипломованих бухгалтерів (AICPA).

Ірина Амєліна


Куди: Olkom Group

Посада: Директор

Серйозні кадрові зміни у травні відбулися в Olkom Group. З посад були звільнені три члени топменеджменту, оновлено штат співробітників. Очолила нову дирекцію Ірина Амєліна.

«Це команда однодумців. І кожен співробітник — професіонал у своїй справі. Наша мета залишається спільною — працювати заради перемоги України та забезпечувати українців якісними продуктами харчування», — відмітила головний акціонер Olkom Group Ганна Олексенко.

Перед членами оновленої команди стоятимуть завдання, серед яких формування нової, якісної системи управління, оптимізація витрат і побудова ефективного ланцюга виробництва від отримання вхідної сировини до продажу продукції кінцевому клієнту.

Сергій Єрмаков

Куди: АТ «Укрексімбанк»

Посада: Голова правління

На посаду голови правління АТ «Укрексімбанк» Нацбанк погодив Сергія Єрмакова 31 березня. Цю посаду він буде обіймати до закінчення дії режиму воєнного стану в Україні. Таке рішення Наглядова Рада банку прийняла ще 14 березня.

Нагадаємо, Сергія Єрмакова 12 жовтня 2021 р. було призначено виконуючим обов’язки голови правління «Укрексімбанку». 17 грудня 2021 р. розпочався відкритий конкурс на посаду голови правління, який мав бути завершений в березні 2022 р.

Денис Башлик

Куди: Міністерство аграрної політики та продовольства

Посада: Заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації

У травні на посаду заступника міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації призначено Дениса Башлика.

«Однією з найбільш перспективних сфер сьогодні лишається саме аграрний сектор. І для того, аби правильно працювати з даними, впроваджувати високоякісні інноваційні рішення, підвищити ефективність та доступність цієї галузі — я доєднався до команди Міністерства аграрної політики як заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації», — написав він у Фейсбуці.

Нагадаємо, що у період з листопада 2019 р. по травень 2020 р. він очолював Держгеокадастр. 

Олександр Гайду

Куди: Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики

Посада: Голова комітету

У травні Олександра Гайду призначено новим головою Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики. До призначення Олександр Гайду очолював підкомітет з питань інновацій та інфраструктури у сфері агропромислового комплексу.

З відкритих джерел відомо, що в період з 2011 р. до 2017 р. обіймав посаду керівника морського спеціалізованого порту «Ніка-Тера».

Закінчив Одеський державний економічний університет за спеціальністю Менеджмент та підприємництво та Одеський національний університет ім. І. І. Мечнікова за спеціальністю Правознавство. Кандидат наук з державного управління.

Маркіян Дмитрасевич

Куди: Міністерство аграрної політики та продовольства

Посада: Заступник міністра

У травні заступником міністра аграрної політики та продовольства України призначено Маркіяна Дмитрасевича. До нового призначення був радником міністра АПК. 

Віталій Головня

Куди: Міністерство аграрної політики та продовольства

Посада: Заступник міністра

Заступником міністра аграрної політики та продовольства України Віталія Головню призначено у травні. З відкритих джерел про нього відомо, що раніше працював в «Епіцентр К» економістом з фінансової роботи.

 

Агровтрати

Наталі Башиш

Звідки: «Кернел»

Посада: Незалежний невиконавчий директор

Наталі Башиш (Nathalie Bachich) 9 травня подала у відставку з посади незалежного невиконавчого директора агропромислової групи «Кернел». Відставка набуде чинності протягом 90 днів. Причини звільнення не вказані. 

Наталі Башиш має 15-річний фінансовий досвід консультаційних послуг, досвід роботи у провідних європейських фінансових установах, діяльність яких охоплює Західну Європу, Азію, Центральну та Східну Європу.

Ніна Лещенко

Звідки: Olkom Group

Посада: Голова правління «Київського маргаринового заводу», операційний директор

З 26 травня Ніну Лещенко та ще двох топменеджерів Olkom Group відсторонено від повноважень та призупинено дію трудових договорів.

«На період з’ясування всіх обставин діяльності посадових осіб у складний для країни час офіційно відсторонено від своїх обов’язків голову правління ПрАТ «КМЗ» Н. Лещенко. Призупинено дію трудових договорів з фінансовим директором С. Мироненко та керівником служби безпеки С. Цицкуном», — відмітила головний акціонер Olkom Group Ганна Олексенко.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus