Дельта Вілмар Україна

Продаж, виробництво рослинних жирів, масел, спецжирів для кондитерської, хлібопекарської, молочної промисловостей
28813
Вакансії компанії

«Дельта Вілмар Україна» — компанія, яка займається виробництвом олій та жирів. Засновником компанії є Wilmar International Limited зі штаб-квартирою у Сінгапурі.

Кількість працівників — 700.

Генеральний директор — Віктор Геть.

Профіль бізнесу «Дельта Вілмар Україна»

До структури компанії входить:

 • два заводи - один з переробки тропічних масел, інший - з переробки олійних культур;
 • комплекс з перевалки рослинних олій у порту Південний.

Переробка олійних культур

Потужність переробки насіння соняшника 1,6 тис. т на добу.

На заводі, який введе в експлуатацію в 2014 році, можна переробляти насіння соняшнику, ріпаку, сої.

Процес переробки включає: підготовку, пресування, екстракцію, рафінування. Також можлива гідратація та грануляція.

Продукти: сира соняшникова олія, нейтралізована виморожена соняшникова олія, олія соняшникова рафінована вибілена дезодорована виморожена, високоолеїнова соняшникова олія, шрот соняшниковий, лушпиння соняшникова гранульована.

У 2017 р. обсяги виробництва рафінованої олії склав 105,9 тис. т, частка рафінованої олії в загальному обсязі виробництва соняшникової олії — 40,8%.
Експорт

Понад 70% продукції «Дельта Вілмар Україна» йде на експорт. Основними ринками збуту маргаринів та спеціалізованих жирів є Румунія, Польща, Молдова, Сербія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Узбекистан та інші країни. У свою чергу, олія відвантажується в Індію, Китай, Туреччину, Єгипет, Італію, Грецію та інші напрямки. «Дельта Вілмар Україна» постійно розширює географію продажу своєї продукції.

Частка компанії на ринку експорту ріпакової олії за січень-квітень 2019 р.складає 42,8%, на ринку олії — 4,8%.

Тропічні олії

Продукція: пальмова олія та її фракції, лауринові жири.

Характеристики заводу з переробки тропічних олій:

 • потужності за рафінаціями — 2,1 тис. т на добу;
 • потужності з виробництва фасованої продукції — 750 т на добу;
 • потужності з нейтралізації та депарафінізації — 600 т на добу
 • потужності з переетерифікації — 300 т на добу
 • склад фасованої продукції — 18 тис. т
 • потужності із зберігання наливної продукції — 100 тис. т

Виробництво маргаринової та жирової продукції

Продукція: маргарин для пісочного, цукрового тіста та хлібобулочної промисловості, маргарин для листкового тіста, маргарин для кремів, спеціалізовані жири, жири для молочної промисловості, жири для шоколадних виробів та шоколаду.

Також «Дельта Вілмар Україна» імпортує всесвітньо відомі серії CBE, CBS та CBR від компанії Wilmar International.


Логістика

Компанія має термінал з перевалки рослинних олій біля Одеси в порту Південний, з потужністю зі зберігання 100 тис. т наливної продукції.

Сертифікація

Якість сировини та інгредієнтів, а також технологічний процес виробництва продукції забезпечує її стабільну якість та безпеку.Якість товарів виробництва «Дельта Вілмар Україна» щорічно відзначається нагородами та дипломами, а виробничий процес підтверджений сертифікатами відповідності вимогам:

 • Міжнародна схема сертифікації систем менеджменту безпеки харчових продуктів FSSC 22000;
 • Системи управління якістю ISO 9001;
 • Системи менеджменту безпеки харчових продуктів FSSC 22000; - Системи менеджменту безпеки кормів та кормових інгредієнтів GMP+B1;
 • ISCC EU;
 • RSPO MB;
 • Кошер;
 • Халяль.

А також у рамках добровільної сертифікації за системою УкрСЕПРО продукція проходить щорічну сертифікацію.

Фінанси

Інвестиції

АМПУ та «Дельта Вілмар Україна» підписали зміни до меморандуму. Компанія побудує новий причал №37, завод з переробки сої, складські та перевантажувальні потужності для перевалки наливних та сипких аграрних вантажів.

Соціальна відповідальність

«Дельта Вілмар Україна» використовує сучасні технології та обладнання від таких лідерів галузі як Desment Ballestra, Gerstenberg Schoder, Europa Crown, CPM, Buhler, Siemens, Vyncke, що дозволяє нам забезпечувати наших клієнтів продукцією високої якості, а також максимально скоротити викиди в навколишню середу.

«Дельта Вілмар Україна» у рейтингах

2016 р. — сімдесят дев'яте місце у ТОП-100 найбільших підприємств України.

2017 р. — третє місце у рейтингу ТОП-15 виробників рафінованої соняшникової олії в Україні 2017 року.

2018 р. — сьоме місце у ТОП-10 роботодавців АПК України. Четверте місце у ТОП-6 виробників ріпакової олії; друге місце — ТОП-5 виробників маргаринової продукції.

2019 р. — лідер з експорту ріпакової олії за січень-квітень 2019 р.; третє місце у рейтингу експортерів соняшникової олії.

2020 р. — 4 місце в рейтингу ТОП-6 виробників ріпакової олії.

2020 р. — 14 місце в рейтингу ТОП-15 виробників нерафінованої соняшникової олії.

2020 р. — 1 місце в рейтингу ТОП-12 виробників рафінованої соняшникової олії.


Історія розвитку «Дельта Вілмар Україна»

1991 р. — у Сінгапурі створено Wilmar International Ltd.

1993 р. — у Сінгапурі було засновано Delta Exports Pte Ltd, діяльність якої сфокусована на торгівлі промисловими товарами: металами, мінералами, каучуком, хімічними препаратами, сільгосппродукцією та добривами.

2004 р. — 22 грудня сінгапурські компанії Wilmar International Ltd та Delta Exports Pte Ltd створили в Україні «Дельта Вілмар Україна».

2006 р. — комплекс з перевалки та переробки тропічних масел «Дельта Вілмар Україна» запрацював на повну силу, виробляючи весь асортимент маргаринів і жирів з індонезійської та малазійської тропічної сировини, що поставляється, а також української соняшникової олії. Маючи переваги в логістиці, компанія почала експортувати олію в Азію.

2014 р. — компанія ввела в експлуатацію завод з переробки насіння соняшника (МЕЗ) поряд із вже існуючим комплексом.

2015 р. — проведено модернізацію обладнання та збільшення потужностей з переетефікації та гідрогенізації.

2016 р. — встановлення та запуск нової виробничої лінії. Успішне завершення цього проекту дало змогу збільшити обсяги виробництва на 4 тис. т на місяць.

2017 р.— Початок роботи нової пілотної установки, яка призначена для тестування нових інгредієнтів, удосконалення параметрів технологічного процесу, створення нового продукту відповідно до вимог клієнта.

2018 р. — «Дельта Вілмар Україна» призупинила інвестиційний план будівництва заводу вартістю $150 млн у порту Південний через дії благодійної організації, яка вимагала у компанії гроші. 6 жовтня до поліції надійшло повідомлення про спалах цеху з виробництва маргарину на одному з підприємств у місті Південний. У Нацполіції вважають, що попередньою причиною пожежі є спалах електромережі.

1 червня 2018 р. АМПУ та «Дельта Вілмар Україна» підписали Меморандум про співпрацю у рамках реалізації інвестиційного проекту з метою збільшення обсягів вантажопотоків у морському порту Південний.

2019 р. — «Дельта Вілмар Україна» купує в інвесткомпанії Dragon Capital виробника продуктів харчування «Чумак». АМПУ та «Дельта Вілмар Україна» підписали зміни до меморандуму та визначили пріоритетні заходи щодо реалізації чергового проекту державно-приватного партнерства у порту «Південний».

Читати по темі: Томаты в масле: Юрий Голянич о покупке Дельта Вилмар компании Чумак

Конфлікти

2018 р. — «Дельта Вілмар Україна» призупинила інвестиційний план будівництва заводу вартістю $150 млн у порту Південний через дії благодійної організації, яка вимагала у компанії гроші.після оприлюднення планів «Дельта Вілмар Україна» щодо будівництва заводу в порту, компанія отримала листа від благодійної організації з пропозицією за плату сприяти у вирішенні питань з неправомірними діями правоохоронних органів, але залишила цей лист без відповіді. Організація звернулася до прем'єр-міністра з вимогою припинити будівництво заводу в порту Південний.


Читати по темі: «Безумный МАКС»: благотворительный фонд против Дельта Вилмар Украина

2018 р. — Портові термінали готові оголосити страйк через дії правоохоронців. Голова ради директорів «Дельта Вілмар Україна» Дхруба Чаран Панда зазначив, що правоохоронні органи не повинні заважати роботі терміналів та попросив сприяння у народних депутатів.

2019 р. — Одеський окружний адміністративний суд призупинив господарську діяльність компанії «Дельта Вілмар Україна» через порушення нею екологічного законодавства. У компанії зазначили, що судом зупинено не господарську діяльність «Дельта Вілмар Україна», а лише перевалку на 4 причалі. При цьому рішення суду ще не набуло чинності, і компанія має намір заперечувати його.

Для того, щоб актуалізувати інформацію у розділі досьє або компанії, надішліть поновлені дані на пошту data@latifundistmedia.com

Менеджмент

Хакіров Шаміль
Хакіров Шаміль
директор з розвитку олійного бізнесу
Геть Віктор Федорович
Генеральний директор компанії
Сербул Татьяна Григорьевна
Директор по качеству

Команда

Чеботарь Александр Николаевич
Начальник цеха переработки и фасовки маргаринов и жировой продукции
Шпортюк Светлана Ивановна
Начальник измерительной лаборатории перерабатывающего комплекса масличных культур
Поддубная Татьяна Юрьевна
Начальник цеха переработки сырья
Тимофеева Мария Николаевна
Заведующая складом готовой продукции

Контакти