МХП потрапив до ТОП-3 виробників курятини в Європі

Журнал WATTPountry International у жовтневому номері зібрав ТОП-50 світових виробників м'яса птиці. В рейтинг потрапила українська компанія.

Про це говориться в матеріалі «ТОП-5 виробників м'яса птиці в Європі» на Latifundist.com 

Зазначається, що Latifundist.com зібрав рейтинг головних компаній виробників м'яса птиці в Європі.

Відтак, в рейтинг ТОП-5 виробників м'яса птиці в Європі входять такі компанії: 

На продаж м'яса птиці LDC на внутрішньому ринку припадає близько 60% обороту, тоді як на закордонні операції — понад 8%. Експорт становить понад 10% обороту.

  •  МХП — 478 млн/голів;

Зазначається, що компанія другий рік поспіль завойовує срібло за обсягами виробництва курей-бройлерів у Європі. Боротьбу за першість МХП та LDC ведуть не тільки за обсягами виробництва, а й за компанії. Так, у 2018 році французька група LDC і український агрохолдинг МХП одночасно вели перемовини щодо купівлі французької компанії з переробки харчових продуктів Doux.

Згідно матеріалу, вона є одним з найбільших гравців на європейському ринку птахівництва. Food Group управляє 11 підприємствами з переробки птиці та 7 заводами з переробки та пакування в Нідерландах, Німеччині, Бельгії, Франції та Польщі, де щотижня забивається та переробляється 9 млн курей. 

Італійська Veronesi Group, власник компанії Agricola Italiana Alimentare, щорічно виробляє 350 млн бройлерів.

  •  PHW — 350 млн/голів.

Вона щорічно виробляє 350 млн бройлерів, є найбільшим виробником м'яса птиці в Німеччині та власником торгової марки Weisenhof, що виробляє курей, індичку та качок. Компанія займає четверту позицію у європейському рейтингу.

Нагадаємо, що з 17 січня Європейський Союз зняв обмеження на ввезення продукції птахівництва з України у повному обсязі.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, підписуйтесь на нас у Instagram або на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus