Учасники ринку вже почали активно обговорювати ціни на новий врожай соняшника та кукурудзи

Ціни на соняшник станом на 17 лютого були без особливих змін. Олійна торгувалася в діапазоні 19,7-22,3 тис. грн СРТ завод залежно від масової частки олії (46-50%) в регіонах.

Про це пише SPIKE BROKERS в Telegram.

Наголошується, що новий врожай соняшнику обговорюється на рівнях $660-670 в тому числі ПДВ з поставкою СРТ завод вересень.

За словами брокерів, соя ГМО укріпилась до рівнів 580$ за 36% білок в напрямку СРТ порт. Внутрішній ринок сої ГМО тримається рівнів — 17,8-18,6 тис. грн СРТ завод. НЕ ГМО соя залишається на рівнях $675-685 СРТ порти та DAP кордон.

Читати за цією темою: Геррманн Лутц: Strube Ukraine вирішила «‎не стояти на одній нозі» — робимо ставку на соняшник (Ч. 1)

«Продавці пшениці знижують власні апетити та поступово наближаються до рівнів $290-292 CPT порт за продовольчу зернову. Покупці перебували в очікуванні новин з тендеру ГАСК на пшеницю, який не приніс особливої бадьорості та залишив рівні попиту в діапазоні $286-290 СРТ порт за продовольчу», — коментують в SPIKE BROKERS.

Експерти акцентують, що девальвація національної валюти підвищила рівні гривневих цін до 9,35- 9,45 тис. грн СРТ порт за продовольчу зернову. Торговий діапазон переробних підприємств на продовольчу пшеницю залишився у діапазоні 8,45-8,95 тис. грн СРТ млин залежно від регіону.

Читати за цією темою: Геррманн Лутц: Україна без цукру та буряків — це неправильно (Ч.2)

Зазначається, що кукурудза торгувалась в діапазоні $273-276 CPT порт вчорашнього протягом дня. Продавці були досить стриманими знаходячись на рівнях +$275 CPT порт, тоді як покупці очікували на корекцію цін Чикаго та не готові були особливо наближатися до рівнів продавців.

«Гривнева ліквідність знаходилась на рівнях 8,8-8,9 тис. грн СРТ порт поставка лютий-березень. Новий врожай кукурудзи вже активно обговорюється учасниками ринку. Торгові рівні на новий врожай знаходяться в діапазоні $260-265 CPT порт з поставкою жовтень-грудень», — розповіли брокери.

Нагадаємо, що посівні площі під соєю у 2022 р. зростуть до 1,6-1,7 млн га, в той час, як у2021 р. площі під культурою сягали 1,3 млн га. Така тенденція спостерігатиметься зважаючи на ціну продукції та високу вартість добрив, адже соя потребує менше азотних добрив аніж інші культури.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus