Аграрні призначення 2021: Серпень

Аграрные назначения 2021: Август

У серпні багато компаній відзначилися звільненнями. Покинули свої посади фахівці A.G.R. Group, Agrii Ukraine і «Володимир-Волинської птахофабрики». З Corteva Agrisciencе пішов комерційний директор, а генерального директора MIMIER TRADE підозрюють в шахрайстві.

Нові співробітники з'явилися в компаніях МХП, «Дельта Вілмар Україна», Syngenta. Кадрові ротації відбулися в Viterra (агропідрозділ компанії Glencore) і «Смарт-Холдинг». Не обійшлося і без нових призначень в державних відомствах. Так, призначені новий тимчасово в.о голови правління «Укрзалізниці» і голова Державної служби морського та річкового транспорту України, а чинна керівниця Держпродпотребслужби виграла конкурс на очільника служби.

Віталій Мухін

Куди: МХП

Посада: Керівник прес-офісу

Керівником прес-офісу МХП призначений Віталій Мухін. Раніше він працював в комунікаційному агентстві PBN H + K Strategies.

Віталій Мухін має 15-річний досвід роботи в сфері зв'язків з органами державної влади, ЗМІ та корпоративних комунікацій, в міжнародних і місцевих компаніях, зокрема, Vodafone і Sitronics IT. До цього 5 років працював в провідних бізнес-ЗМІ і писав про IТ, телекомунікації і транспорт.

У МХП повідомили, що в зону відповідальності Віталія тепер входить поширення новин компанії, оперативна взаємодія із засобами масової інформації, підготовка та розповсюдження офіційних повідомлень, прес-релізів, заяв та інших інформаційних матеріалів, присвячених діяльності компанії, а також організація та проведення інтерв'ю керівництва і співробітників компанії з представниками ЗМІ.

Віталій Кіндратів

Куди: Державна служба морського та річкового транспорту України

Посада: Голова служби

4 серпня на засіданні Кабміну було прийнято рішення про призначення Віталія Кіндратіва головою Державної служби морського та річкового транспорту України. За інформацією Міністерства інфраструктури, призначення відбулося за підсумками відкритого конкурсу.

Віталій Кіндратів в 2018-2020 рр. очолював Директорат стратегічного планування і координації державної політики в галузі транспорту в МІУ, займав посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації та головного консультанта-інспектора Головного департаменту регіональної і кадрової політики Адміністрації Президента України.

Шаміль Хакіров

Куди: «Дельта Вілмар Україна»

Посада: Директор з розвитку олійного бізнесу

На посаду директора з розвитку олійного бізнесу в компанії «Дельта Вілмар Україна» Шаміль Хакіров призначений в липні.

«Зараз основне моє завдання — це забезпечення стабільної роботи заводу з переробки олійних культур. Ми запустили завод для переробки ріпаку та очікуємо хороший урожай соняшнику. Незважаючи на примхи погоди і температурні «перепади», сподіваємося на сировину високої якості від наших постачальників», — прокоментував своє призначення Шаміль Хакіров.

Свою кар'єру він починав в Cargill в 2005 р. з посади регіонального менеджера. У 2014 р. був координатором торгових каналів компанії. У 2015 р протягом декількох місяців працював трейдером в Bunge. Потім перейшов в Wilmar International на позицію керівника відділу закупівлі олійних культур, де пропрацював до квітня 2019 р.

Протягом 2020-2021 рр. працював менеджером в компаніях GP Global Group і State Food and Grain Corporation of Ukraine, заступником комерційного директора в ViOil, а також заснував компанію Origination Ukraine.

Лідія Озерова

Звідки: Bayer

Куди: Syngenta

Посада: Керівник підрозділу захисту рослин

На посаду керівника підрозділу захисту рослин компанії Syngenta Лідія Озерова перейшла з липня 2021 р До цього вона працювала регіональним керівником підрозділу Bayer Grop Corn (по виробництву кукурудзи) в країнах в EMEA (Європа, Середня Азія, Африка).

«Я дякую командам Bayer/Monsanto за більш ніж 13 років спільної роботи, фантастичний досвід, професійний і особистісний ріст і успіх. Дякую за поділ основних цінностей, створення інновацій, поліпшення життя людей і лідерство в сільськогосподарській практиці. Я відкриваю свою професійну главу і дивлюся вперед!», — прокоментувала Лідія Озерова на своїй сторінці в LinkedIn.

Олександр Камишін

Куди«Укрзалізниця»

Посада: Голова правління

11 серпня Кабмін призначив Олександра Камишіна новим тимчасовим виконувачем обов'язків голови правління «Укрзалізниці» (УЗ).

З липня 2011 р. Олександр Камишін є видавцем агромедіахолдингу Latifundist Media.  До цього він працював в KPMG на посаді аудитора (2006-2008 рр.), у фонді Dragon Capital і генеральним директором KMZ Industries (2009-2012 рр.).

З 2012 р. до 2019 р. Олександр був менеджером з інвестицій в SCM і членом Наглядової ради Portinvest.

Юлія Кір'янова

Звідки: «Смарт-Холдинг»

Куди: «Смарт-Холдинг»

Посада: Генеральний директор

Генеральним директором компанії «Смарт-Холдинг» (Україна) призначена Юлія Кір'янова, яка раніше обіймала посади першого заступника генерального директора, директора з фінансів суспільства.

Також в компанії повідомили, що Олексій Пертін, який раніше був генеральним директором «Смарт-Холдингу» (Україна), очолив Наглядову раду товариства. Він продовжить очолювати Раду директорів топхолдингової компанії Групи SMART HOLDING LTD (Cyprus).

Владмислава Магалецька

Куди: Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів

Посада: Голова

4 серпня Кабмін оголосив Владиславу Магалецьку переможцем конкурсу на посаду голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Конкурс був оголошений КМУ в червні поточного року. Відомо, що Владислава буде займати цю посаду до передачі відомства в підпорядкування Міністерства аграрної політики та продовольства України у вересні.

Нагадаємо, Владислава Магалецька була призначена головою Держпродпотребслужби в жовтні 2020 року на позачерговому засіданні Кабміну. Тоді вона обіймала посаду пів року, згідно з контрактом.

Роман Косинський

Куди: Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів

Посада: Заступник голови

На посаду заступника керівника Держпродпотребслужби Романа Косинського призначили 26 серпня.

Про Романа Косинського відомо, що в період з 2017 р. до 2019 р. він займав посаду голови правління «ДАК Автомобільні дороги України».

З травня 2020 р. був головою Ради правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Київській області.

Філ Хьюз

Куди: Viterra

Посада: Виконавчий директор в Австралії і Новій Зеландії

Новим виконавчим директором компанії Viterra (агропідрозділ компанії Glencore) в Австралії і Новій Зеландії призначений Філ Хьюз. У компанії він працює 15 років і з 2014 р. очолював маркетингову діяльність в регіоні. До цього працював в офісі Viterra в Сінгапурі, керуючи маркетинговими операціями в Азії.

Агровтрати

Геворг Хачатрян

Звідки: A.G.R. Group

Посада: Керівник земельного відділу кластера «Чернігів»

У серпні стало відомо, що агрохолдинг A.G.R. Group покинув керівник земельного відділу кластера «Чернігів» Геворг Хачатрян.

Сергій Хаблак

Звідки: A.G.R. Group

Посада: Керівник відділу впровадження та моніторингу технологій в рослинництві

Про те, що Сергій Хаблак пішов з посади керівника відділу впровадження та моніторингу технологій в рослинництві холдингу A.G.R. Group стало відомо в кінці серпня. У компанії він працював з червня 2019 р. Має ступінь доктора біологічних наук.

Виталій Коверник

Звідки: Corteva Agrisciencе

Посада: Комерційний директор

9 серпня посаду комерційного директора Corteva Agrisciencе залишив Віталій Коверник.

Віталій Коверник

екс-комерційний директор в Україні компанії Corteva Agriscience

«Я завжди поділяв і продовжую розділяти цінності Corteva Agriscience, збагачувати життя виробників і споживачів для розвитку майбутніх поколінь. Моє рішення рухатися далі пов'язане з особистими обставинами, і я буду радий можливостям співробітництва з Corteva Agriscience в нових напрямках. Я вірю в успішність стратегії, яку Corteva впроваджує на світовому та українському ринку зокрема».

У компанії він працював з 1 червня 2020 р. Очолював команди з продажу насіння і ЗЗР, а також відповідав за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу.

Тім Краузе

Звідки: Viterra

Посада: Виконавчий директор в Австралії і Новій Зеландії

Після 13 років роботи в компанії Viterra (агропідрозділ компанії Glencore) Тім Краузе пішов з посади виконавчого директора в Австралії і Новій Зеландії.

Згідно з повідомленням компанії, під керівництвом Тіма Краузе Viterra перетворилася в одну з провідних сільськогосподарських мереж в регіоні ANZ і є провідним постачальником послуг такого виду в Південній Австралії.

Девід Маттіске

головний виконавчий директор Viterra

«Лідерські якості Тіма стали у нагоді не тільки для нашого бізнесу, а й для розвитку австралійської сільськогосподарської галузі в цілому. Я хотів би подякувати йому за внесок в наш бізнес, зокрема, за його підтримку виробників в усьому регіоні і за те, що він демонструє лідерство в сфері безпеки і щиру турботу про наших колег».

Ярослав Гордієнко

Звідки: MIMIER TRADE

Посада: Генеральний директор

Ярослав Гордієнко був звільнений з посади директора і члена Ради правління трейдингової компанії MIMIER TRADE 31 липня. Лист з цією інформацією компанія розіслала своїм контрагентам. Зокрема, в листі було зазначено, що Ярослав Гордієнко підозрюється в шахрайстві.

Читати по темі: MIMIER TRADE vs Ярослав Гордієнко: спритність трейду або ніякого шахрайства?

Артем Лисак

Звідки: Agrii Ukraine

Посада: Керівник відділу харчування і непестицидних продуктів

У серпні з посади керівника відділу харчування і непестицидних продуктів компанії Agrii Ukraine пішов Артем Лисак.

Артем Лисак

екс-ерівник відділу
харчування і непестицидних продуктів

«За дев'ять років роботи в компанії хочу подякувати всім, хто йшов поруч, партнерам і колегам. Разом ми досягали нових висот, втілювали в життя неймовірні проекти, вчили і навчалися. Оточували себе успішними людьми і були лідерам своєї справи! Компанія за цей період турбулентності і змін трансформувалася в провідного лідера галузі сервісів і комплексних рішень для агровиробників».

Згідно з профілем Артема Лисака на LinkedIn, на цій посаді в Agrii Ukraine він працював з березня 2020 р. по серпень 2021 р. До цього займав в компанії посади менеджера по роботі з ключовими клієнтами (жовтень 2014 р.-січень 2016 р.) і керівника відділу по роботі з ключовими клієнтами (січень 2016 р.-березень 2020 р.).

Олексій Рогов

Звідки: «Володимир-Волинська птахофабрика»

Посада: Директор з  маркетингу

Олексій Рогов йде з посади директора з маркетингу «Володимир-Волинської птахофабрики». Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Мені пощастило потрапити в неймовірну команду захоплених однією метою і одними цінностями людей, виростити маркетинг в компанії разом з вами і керувати ним протягом 7-ми з половиною років. Мені дуже приємно, що за час моєї роботи компанія збільшила виробництво в два рази і входить в 4-ку найбільших підприємств галузі, за цей час відкрилося 3 нових представництва і тепер їх 8, таким чином «Володимир-Волинська птахофабрика» перетворилася з локального бізнесу в національного виробника», — написав Олексій Рогов.

Він додав, що це рішення йому далося не легко. Але бажання розвиватися було сильніше і незабаром він стане частиною нової команди і нового проєкту.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus