Потенціал переробної галузі зросте за умови будівництва інфраструктури — Агрікон

У групі «Агрікон» (Agricon) впевнені, вітчизняні підприємства можуть не лише пропонувати ринку продукцію виробництва, а й переробки. Тому в Україні активно будуються зернопереробні комплекси, а компанії з будівництва таких об’єктів мають інвестувати у нові технології будівництва переробних об'єктів та формувати для цього відповідні кадри.

Про це йдеться в матеріалі «Візитка компанії Агрікон: Команда з Тернополя, яка будує круті елеваторні комплекси по всій Україні і не тільки» на Elevatorist.com.

Зазначається, що для реалізації масштабних об'єктів, в «Агрікон» побудовано лінійну структуру компанії. Все ґрунтується на команді спеціалістів, що складається із взаємодоповнюючих груп співробітників. Адже кожен проєкт потребує залучення спеціалістів проєктного відділу, технологів, інженерів, проєкт менеджерів, логістів та обліковців.

У компанії кажуть, що у групі є внутрішня CRM-система, яка дозволяє оперативно та чітко відстежувати весь хід реалізації кожного проєкту, починаючи з моменту замовлення та закінчуючи пусконалагодженням.

За словами співвласника групи «Агрікон» Ігоря Бочана, фахівці Групи постійно підвищують свою кваліфікацію.

«Є різні корпоративні, а також вузькі спеціалізовані курси, на яких ми відправляємо своїх співробітників. Тому що в наш високотехнологічний час, щоб навіть просто стояти на місці, треба втричі швидше бігти», — пояснює він. 

У компанії впевнені, що Україна має постачати на ринки не лише зерно, а й продукцію його переробки. І тому в Україні будуватиметься дедалі більше зернопереробних комплексів.

Додається, що «Агрікон» постійно інвестує у освоєння нових технологій будівництва переробних об'єктів, навчання кадрів, залучає до співпраці міжнародних партнерів.

«Ми віримо в те, що щойно в Україні буде збудовано базову інфраструктуру зі зберігання та транспортування зерна, у країні почне активно розвиватися виробництво продукції з доданою вартістю. Ну а наша команда вже зараз готова до реалізації таких планів», — підсумував Ігор Бочан.

Повідомляється, що інжинірингово-виробничо-будівельна група «Агрікон» була створена в Україні у 2011 році. Компанія спеціалізується на проєктуванні, промисловому будівництві та виробництві обладнання для аграрної інфраструктури та переробної галузі.

«За весь час свого існування Група реалізувала понад 100 проєктів в Україні, Литві, Латвії, Польщі та Казахстані — будували елеваторні комплекси, насіннєві заводи, тваринницькі ферми та інші сільгосппромислові об'єкти», — йдеться в матеріалі.

Зазначається, що фахівці «Агрікон» будували лінійні елеватори для таких відомих компаній як «Епіцентр К», «Рошен», Altera Azteca Milling Ukraine, «Агропродсервіс», «НІБУЛОН», «Астарта», Ukrlandfarming та багато інших.

Нагадаємо, на Львівщині планують будівництво заводу з переробки льону. У Львівській області (Золочівський район) планується будівництво льонопереробного комбінату.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші новини агробізнесу України на нашій сторінці в Facebook, каналі у Telegram, завантажуйте додаток у AppStore, підписуйтесь на нас у Instagram или на нашу розсилку.

Виконано за допомогоюDisqus